11-osiose Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse Kėdainių rajono savivaldybė trečia

Elvio Žaldario nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

52771

Rugsėjo 15 dieną Jonavoje vyko 11-asis Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinis etapas. Bendroje įskaitoje Kėdainių rajono savivaldybė iškovojo trečią vietą.

Po žaidynių atidarymo, kuriame kartu su Kėdainių rajono savivaldybės sportininkų delegacija dalyvavo ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Pavolis, finalines kovas aštuoniose sporto rungtyse pradėjo sportininkai iš 52 Lietuvos savivaldybių.

Geriausiai mūsų rajono delegacijoje sekėsi Truskavos seniūnijos virvės traukikams – jie tapo žaidynių čempionais.

Vilainių futbolininkai kovoje dėl bronzos medalių pralaimėjo Kaišiadorių rajono savivaldybės sportininkams.
Kėdainių miesto seniūnijos stalo tenisininkai iškovojo 6–8 vietą, krepšininkai (41+ gr.) liko septinti, šachmatininkai – devinti.

Surviliškio seniūnijos tinklininkai ir Gudžiūnų seniūnijos krepšininkai
(20–40 m. gr.), sužaidę pogrupio rungtynes, į tolimesnius etapus nepateko, tačiau pridėjo taškų į bendrą Kėdainių rajono sav. įskaitą.

Seniūnų trikovės varžybose Pernaravos seniūnas Artūras Gustas užėmė trečią vietą.

Teisę atstovauti Kėdainių rajono savivaldybę šiose finalinėse varžybose komandos iškovojo rugsėjo 8 d. Jonavoje vykusiose atrankinėse 2 etapo varžybose.

Dėkojame Kėdainių rajono seniūnijų seniūnams ir sportininkams už aktyvų dalyvavimą 11-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių etapuose.