Gediminas Ivanauskas
Angle down Atgal

1006 kilometrų varžybose - Gedartos atstovas

1006 kilometrų lenktynės. Dažnas žino kas tai per renginys arba bent jau yra kažką girdėjęs. 1006 km. Lenktynių renginys prasidės jau šiandien, liepos 17 dieną, Palangoje ir tai bus jubiliejinis renginys. Jau dvidešimtus metų vyksiantis renginys pritraukia daugybę smalsuolių, tiek Palangoje, tiek prie žydrųjų televizoriaus ekranų. Renginyje bus galima džiaugtis įvairiomis pramogomis, muzika, skaniu maistu ir kas svarbiausia lenktynėmis.

Renginyje taip pat organizuojamos drift varžybos, kuriose profesionalūs lenktynininkai varžosi jau ketverius metus iš eilės. Svylančių padangų kvapas, galingi bolidai, kvapą gniaužiantys slydimai trasoje ir patyrę vairuotojai džiugins visų susidomėjusių smalsumą.

UAB Gedarta turi savo atstovą

Inžinerinių sistemų įmonėje Gedarta dirbantis Gediminas Ivanauskas iš pažiūros atrodo paprastas vyrukas, dirbantis kasdienį darbą, susiduriantis su žemiškomis problemomis. Bet darbams pasibaigus, Gediminas tarsi virsta į superherojų, vardu Ivanulė, o visos arba bent jau didžioji dalis minčių sukasi apie šonaslydį, geriau žinoma kaip drift lenktynės. Daugybė treniruočių yra neatsiejama Gedimino gyvenimo dalis, o lenktyniauti tenka ne tik Lietuvos ribose, o ir už jų. Baltarusija, Ukraina, Latvija, Anglija, o ateities planuose ir dar platesnis diapazonas, kur Gediminas planuoja dalyvauti lenktynėse.

Kol kas visos Gedimino mintys yra apie artimiausią savaitgalį vyksiančias varžybas Palangoje.

Palaikymas, parama ir pasiekimai

Nuo pat karjeros pradžios Gediminas turėjo stiprų palaikymą, jį palaikė artimieji, kolegos, draugai, taip pat ir įmonė Gedarta. Įmonė džiaugiasi galėdama prisidėti prie lenktynininko karjeros. Daugybę potencialo turintis vyrukas ne tik gauna palaikymą iš įmonės, bet ir tuo pačiu padeda plėstis bei vystyti įmonės žinomumą.

Ivanulė drift komanda neseniai grįžo iš „Ukrainian Drift Championship“ varžybų. Aukšto lygio oranizuojamose lenktynėse, Gediminas kvalifikaciniame etape užėmė pirmąją vietą, o vėliau, po atkaklios kovos laimėjo ir visą turnyrą.

Deja ne visada pavyksta pabaigti lenktynes taip, kaip norisi. Galime prisiminti 2018 metais vykusias 1006km. Šonaslydžio lenktynes, kuomet Gediminas susidūręs su varžovu, tiesiog išlėkė iš trasos ir taip baigė savo pasirodymą.

Praeityje Gediminas ne kartą lipo ant apdovanotojų pakylos, o 2018 metais Pro lygoje, finaliniame etape pelnė garbingą 3 vietą. Apetitas kyla bevalgant, todėl Gedimino lūkesčiai nemažėja, o Gedarta linki iš Palangos parsivežti nugalėtojų taurę!!!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite