Angle down Atgal

10 ženklų, visuomet reiškiančių artėjantį pelną

Ženklai buvo sugalvoti ne šiaip sau. Jie remiasi mūsų protėvių įžvalgomis, o šios visada pildydavosi. Būtent dėl to daugelis iki šiol jais tiki. Nors esama ir skeptikų.

Štai prietarai, kurie byloja, kad greitu metu jūsų piniginė pasipildys.

Tiesa, dalis šių ženklų „nebeveikia“. Tai susiję su aibe priežasčių. Pavyzdžiui, jei kalbėsime apie orus – neįmanoma nuginčyti fakto, jog klimatas neatpažįstamai pasikeitė, o kartu ir gamta.

Bet juk ne visi protėvių ženklai susiję su gamta ir orais.

Daugelis jų reiškia finansinę nepriklausomybę bei materialinę gerovę. Kartais mes tiesiog nekreipiame dėmesio į gyvenimo smulkmenas, tiesiogiai liudijančias, jog ateina pinigai. Tad stenkitės kreipti dėmesį į tam tikras detales, jei norite, kad jūsų piniginė pasipildytų.

Pirmas ženklas

Mūsų kūnas visada siunčia ženklų apie gyvenimo pokyčius, taip pat apie galimą materialinę sėkmę. Kai niežti kairės rankos delnas, tai reiškia, kad turėsite pinigų tiesiog netrukus.

Antras ženklas

Jeigu aukosite dalį savo pelno tiems, kuriems iš tiesų trūksta pragyvenimui, jums niekada netrūks pinigų. Bet svarbu atminti, kad aukoti reikia iš širdies, o ne tikintis, kad pinigai sugrįš atgal keleriopai.

Trečias ženklas

Jūsų namai taip pat yra energijos šaltinis. Jeigu juose susikaupė per daug nereikalingų šiukšlių, visas tas šiukšlynas gali atimti iš jūsų teigiamą energiją ir materialinę gerovę. Jei norite, kad jūsų namuose būtų gera, būtina bent retkarčiais apsikuopti.

Ketvirtas ženklas

Įvairios skulptūrėlės puikiausiai pritraukia pinigus, pavyzdžiui, ant monetų sėdinčios rupūžės arba dievybės, kurios gali prišaukti lobius.

Penktas ženklas

Kambariniai augalai ne tik puošia interjerą, bet yra ir materialių gėrybių šaukliai. Pinigų medis – tai dažnas augalas, kurį pažįsta visi. Bet ne tik jis gali suteikti materialinę gerovę. Jeigu staiga bet kuris jūsų kambarinis augalas sumanys pražysti, tai reiškia, kad netrukus galite tikėtis pajamų, ir gana nemažų.

Šeštas ženklas

Kreipkite dėmesį ne tik į savo namų apyvokos daiktus, bet į viską po savo kojomis. Bet kokia moneta, nesvarbu, koks jos nominalas, bet koks papuošalas ar pasaga, kurią rasite gatvėje, reiškia, jog greitai turėsite finansinę sėkmę.

Septintas ženklas

Drugeliai – tai ne tik nuostabūs vabzdžiai, bet ir pelno šaukliai. Tačiau pamatyti drugelį gatvėje nėra sudėtinga, ir tai nieko ypatinga nereiškia. O štai jeigu peteliškė įskris pas jus per atdarą langą – tai tikrai reiškia didelius pinigus. Tad šiltuoju metų laiku laikykite langus atdarus kaip įmanoma ilgiau.

Aštuntas ženklas

„Paženklino“ paukštelis? Tikrai visi žino, kad tai geras ženklas. Ir jis reiškia ne tik sėkmę, o didelį piniginį pelną. Jeigu jus ištiko tokia nesėkmė, nenusiminkite ir nepykite, o laukite finansinės gerovės.

Devintas ženklas

Žmonėms, kurie įsiskolino tam tikrą pinigų sumą, verta grąžinti skolą iki pietų. Tai padės išspręsti savo finansines problemas ir pagerinti materialinę padėtį.

Dešimtas ženklas

O štai dar vienas gan paprastas prietaras, padėsiantis pritraukti pinigus. Padėkite po kilimėliu monetą ir stenkitės, kad bute būtų švaru ir tvarkinga.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite