Angle down Atgal

10 ženklų, rodančių, kad jūs – seksualiai nesuderinami

Yra porų, kurios kartu tik dėl sekso, tačiau yra ir tokių, kurios būtų laimingos, jei ne „lovos reikalai“. Cosmopolitan.com aprašo, kaip atpažinti, kad jūs ir jūsų antroji pusė – seksualiai nesuderinama pora.

Tapkite mūsų draugu „Facebook“ ir sekite svarbiausias naujienas!

1. Jūsų seksas – retai spontaniškas. Jūs negundote vienas kito, retai kada puolate vienas kitam į glėbį spontaniškai ar pasitinkate vienas kitą po darbo, kupini aistros ir nenumaldo noro pasimylėti.

2. Jūs neturite tokių sekso pozų, kurios patiktų jums abiem. Bet kokiu momentu bent vienas iš jūsų seksu nesimėgauja.

3. Jūsų ritmas – nesuderinamas. Vos tik atrodo, kad viskas puiku, kuris nors iš jūsų ima judinti klubus priešinga kryptimi ir viską sugadina.

4. Vienas iš jūsų nuolat praranda susidomėjimą. Ir tai būna visiškai akivaizdu. Sekso metu dingęs susidomėjimas ir tuščias žvilgsnis į niekur – jūsų kasdienybė.

5. Jūs dažnai mylitės, žiūrėdami televizorių. Nenorite nieko sakyti, tačiau įtariate, kad jūsų antroji pusė neprieštarauja tam, nes jis ar ji tuo metu taip pat žiūri televizorių.

6. Jūs mylitės tik per atostogas ir gimtadienius, tačiau net ir tuomet atrodo, kad darote tai tik iš pareigos.

7. Jūsų poreikiai niekuomet nesutampa. Kai sekso norite jūs, jūsų partneris yra užsiėmęs ar pavargęs ir atvirkščiai.

8. Viskas baigiasi tuo, kad patenkinate save patys, ir taip būna ne kartais, o visada. Nieko tokio, jei orgazmo nepatiriate kaskart, tačiau nieko gero, jei seksas virto masturbacija su žiūrovais.

9. Jūsų lytinis potraukis – nesuderinamas. Jei jis nori mylėtis 6 kartus per savaitę, o jums pakanka karto ar dviejų, tai erzins jus abu.

10. Kai jūsų draugė prisipažino, kad orgazmą patiria kaskart, pagalvojote, kad ji juokauja. Tiesa ta, kad taip tikrai būna.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite