Angle down Atgal

10 ženklų, įspėjančių apie partnerio neištikimybę arba skyrybas

Dauguma žmonių tiki, jog pajustų, jei antroji pusė nustotų mylėti ar imtų dairytis į kitus, tačiau tiesa ta, kad tai pastebėti ne visuomet taip paprasta, rašo Dailymail.co.uk.

Santykių ekspertė Tracey Cox atskleidžia 10 ženklų, kurie rodo, kad jūsų mylimo žmogaus jausmai ėmė blėsti. Jei į šešis iš jų atsakote „taip“, galbūt pats laikas pasikalbėti apie savo santykius atvirai.

Jis daug kalba apie naują pažįstamą

Prasidėjus meilės romanui, žmonės nustoja kalbėti, tačiau susižavėjimo periodu, kai žmogus tiki, jog tai nieko nereiškia, jis daug apie tą žmogų kalba.

Jei dažnai pasakojęs vieną dieną vyras nustoja kalbėti apie naują kolegę ar pažįstamą, gali būti, kad vienas iš jų arba jie abu peržengė ribą.

Santykiams kažko trūksta

Labai dažnai vyrai ir moterys būna neištikimi, kai jiems kažko trūksta santykiuose. Pavyzdžiui, jei jau dvejus metus nesimylite, tikėtina, kad vyro kolegė, kuri su juo flirtuoja, jam atrodys kur kas patrauklesnė.

Lygiai taip pat, jei vyras yra darboholikas ir skiria mažai dėmesio žmonai, ji gali būti neištikima tam, kad sulauktų dėmesio ir vėl imtų labiau savimi pasitikėti.

Kai kurie žmonės būna neištikimi net ir tobuliems partneriams, nes šalia jų negali patys jaustis tobuli.

Mylimas žmogus, iki tol buvęs irzlus ar liūdnas, netikėtai tapo įtartinai laimingas

Irzlumą gali sukelti dvejonės dėl santykių, o gerą nuotaiką – nauja pažintis ir flirtas. Jei partneris tapo švelnesnis ir dėmesingesnis, galbūt jis dėl kažko jaučiasi kaltas.

Dėl santykių stengiatės tik jūs

Žmogus, kuris stengiasi dėl santykių ir puoselėja juos, retai kada būna neištikimas. Bėda tik ta, kad sutelkus visą dėmesį į namų jaukumo kūrimą ir finansinės gerovės užtikrinimą, dažnai pamirštamas šalia esantis mylimas žmogus, kuriam ima trūkti dėmesio. Tuomet kyla rizika, kad tas žmogus ims ieškoti dėmesio ir šilumos kitur.

Jūs jaučiate, kad kažkas ne taip

Dauguma žmonių, kurie įtaria, kad jų antroji pusė juos išduoda, dažniausiai būna teisūs. Jei jaučiate, kad partneris yra neištikimas, pasitikėkite savo instinktais. Įsiklausykite į savo intuiciją, nepulkite pavydėti, o verčiau ieškokite išeičių ir pagalvokite, galbūt kažką darote ne taip ir jūsų santykiuose kažko trūksta.

Jis rečiau kalbasi su jumis

Žmogus gali vengti kalbėti, bijodamas išsiduoti. Taip stengiamasi kuo mažiau dalytis informacija apie tai, ką jis ar ji veikia, nebūdami su jumis.

Pasikeitė žmogaus rutina ar įpročiai

Jei jūsų mylimasis, iki šiol bėgiojęs rytais, tai darydamas dabar nusiskuta barzdą, nereikia būti mokslininku, kad suprastum, jog kažka vyksta už jūsų akių.

Pasikeitė jo išvaizda

Pamirškite ne ant to piršto užmautą ar pamestą vestuvinį žiedą, pasistenkite atkreipti dėmesį į subtilius jo išvaizdos pokyčius.

Jei niekada nesportavęs vyrukas pradėjo lankyti sporto klubą ar nusprendė atnaujinti savo garderobą, nors anksčiau negalėdavo pakęsti lankymosi parduotuvėse, gali būti, kad jis nori kažką sužavėti.

Jis nori daugiau sekso nei įprastai

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jei pora mylisi, viskas turėtų būti gerai, tai vadinama hidraulinio siurblio teorija: energijos seksui turi tik tiek, kiek turi, todėl jei išnaudoji ją kitur, namie turėtų jos nelikti, tačiau viskas yra kiek kitaip.

Dalis žmonių tampa aistringesni užmezgę romaną, todėl nori dažniau mylėtis ir su sutuoktiniu. Žinoma, daugiau sekso tikrai ne visuomet reiškia, kad partneris jums neištikimas.

Aptikote įkalčių

Tai gali būti čekiai už papuošalus ar gėles, kurių niekada negavote, ar draugai, kurie teigia pasiilgę jūsų sutuoktinio, nors ši ne kartąs tvirtino, kad eina susitikti būtent su jais.

Jei grįžęs po darbo vyras kvepia kaip niekada gaiviai, gali būti, kad meilės romanas jau prasidėjo ir jis po sekso tiesiog išsimaudė duše. Kartais neištikimybę gali išduoti ir moteriškų kvepalų aromatas ant vyro drabužių.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite