Angle down Atgal

10 prie­žas­čių at­si­sa­ky­ti al­ko­ho­lio

Vie­nas daž­niau­sių nau­ja­me­čių pa­žadų – nuo sau­sio 1 d. gy­ven­ti blai­viai. Ga­li pa­si­ro­dy­ti, kad gy­ven­ti be al­ko­ho­lio vi­siš­kai pa­pras­ta, ta­čiau su­si­dur­si­te su pro­ble­mo­mis. Jums teks at­si­sa­ky­ti bu­vu­sio gy­ve­ni­mo būdo, tad laiką, kurį skyrė­te va­karė­liams, koktei­lių re­cep­tams stu­di­juo­ti ir pa­gi­rioms, kaž­kam reikės pa­nau­do­ti. Pa­si­ruoš­ki­te tam.

1. Prisiminsite visus savo įspūdžius

Kai nebevartosite alkoholio, ryte be pastangų prisiminsite, koks buvo jūsų vakaras. O jei leisite vakarus baruose, taip niekada ir nesuaugsite.

2. Jūsų nekankins pagirios

Kai ryte jus kankina pagirios, tenka labai pasistengti gyventi adekvačiai. O kai nekankina, galite ramiai kvėpuoti ir mėgautis gyvenimu.

3. Nešvaistysite pinigų

Daugelis žmonių kopti karjeros laiptais pradeda dar būdami studentais. Be abejonės, jie neturi daug pinigų. Tačiau jei studentas leidžia pinigus alkoholiui, svajones apie nuosavą būstą, automobilį, šeimą tenka vis atidėlioti.

4. Jūsų problemos taps realiomis problemomis

Jūsų ašaros pagaliau taps tikros. Alkoholis jūsų problemas paaštrina, jos tampa milžiniškos ir neįveikiamos. Būdamas blaivus, problemas matysite tokias, kokios jos yra. Tad ir išeitis rasite nesudėtingai.

5. Sustiprės jūsų imunitetas

Niekam ne paslaptis, kad išgeriantys žmonės dažniau serga. Ir ne tik peršalimo, bet rimtomis ligomis.

6. Neprarasite draugų dėl to, kaip elgėtės girtas

Būdami girti ar išgėrę, jūs krečiate kvailystes, dėl kurių būna gėda. Būna ir blogiau – avarijų, muštynių, pavojingų seksualinių santykių. Atsisakius alkoholio, jūs išsaugosite draugus, šeimą, autoritetą. Net galėsite atkurti sužlugusius ryšius, nes suprasite, kad privalote atsiprašyti.

7. Išmoksite ilsėtis būdami blaivūs

Jums nebereikės alkoholio, kad imtumėte pasitikėti savimi. Suprasite, kad gerti nebūtina, kur benuvyktumėte.

8. Suprasite, ar jūsų draugai jums iš tikrųjų patinka

Jei draugai nesupranta jūsų noro būti blaiviam, jų tikrais draugais nepavadinsi. Kai nevartosite alkoholio, galėsite juos pažinti iš visiškai kitos pusės. Ir nuspręsti, ar tikrai jie tokie teigiami, kokius matėte anksčiau.

9. Atrasite harmoniją su pačiu savimi

Suvokimas, dėl ko tu esi, – pats svarbiausias gyvenime. Atsisakę alkoholio, jūs turėsite laiko savianalizei, o ne ašarojimui. Be to, suprasti, ko tu nori, visada įdomu.

10. Jūs atrodysite gaivus ir žvalus

Alkoholis pažeidžia kepenis ir toksinės medžiagos sunkiai pašalinamos iš organizmo. Todėl žmogus atrodo vyresnis, jo oda tampa pilka.

Etaplius“ informacija

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite