Angle down Atgal

10 priežasčių atostogauti su šeima Klaipėdoje

Klaipėda yra puiki vieta atostogaujančioms šeimoms: nuo smėlio pilių statymo paplūdimiuose iki neišildomų įspūdžių laipiojant medžių viršūnėse. Tad, griebkite 10 www.klaipėdainfo.lt parengtų jums pasiūlymų ir leiskites į turiningas atostogas uostamiestyje!

1. Leiskitės į skulptūrų „medžioklę“ su individualiu skluptūrų ir paminklų maršrutu šeimoms „Mažieji Klaipėdos stebūklai“.Keliaujant šiuo maršrutu susipažinsite su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra - "Katinas džentelmeno veidu", atrasite "paslaptingąjį peliuką" bei sužinosite kokias galias jis turi, sužinosite, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys. Žemėlapį su aprašymais galite rasti Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centre arba svetainėje www.klaipedainfo.lt

2.Patirkite neišdildomų įspūdžių Kar Kar nuotykių parke. Klaipėdos miesto parke įsikūręs nuotykių parkas kviečia į išskirtines keliones medžių viršūnėmis, į kurias leistis gali tiek mažas, tiek didelis.

3.Susipažinkite su pajūrio flora Klaipėdos universiteto botanikos sode.Šią vasarą botanikos sodas kviečia šeimas atvykti ir pasigrožėti dendrologine, vaistinių ir prieskoninių augalų bei daugiamečių ir vienmečių gėlių kolekcijomis, dalyvautį įvairiose edukacijose, degustuoti įvairių vaistažolių arbatas ar susipažinti su įvairiausia flora ekskursijų po sodą metu.

4. Pažinkite povandeninį pasaulį Lietuvos jūrų muziejuje – delfinariume. Šią vasarą Lietuvos jūrų muziejus kviečia aplankyti visiškai naujas erdves Nerijos forte, atnaujintus gyvūnų baseinus, pasigrožėti delfinų bei jūrų liūtų pasirodymais, susipažinti su laivybos istorija tikrame žvejybos traleryje „Dubingiai".

5. Pasiplaukiokite vandens dviračiais Danės upėje. Vasara yra neatsiejama nuo vandens telkinių. Atšilus orams Klaipėdos miesto Danės upėje yra siūloma vandens dviračių nuomos pramoga. Kas gali būti geriau, nei pasimėgauti puikiu ir tyriu vasaros oru, plaukiojant Danės upe ir leidžiant laisvalaikį su visa šeima.

Jeigu prapliumo lietus...

6.Pažinkime baltų papuošalus kalvystės muziejuje.Visus metus muziejus siūlo išskirtinį užsiėmimą, kurio metu visa šeima turi puikią galimybę susipažinti su senosios juvelyrikos apdirbimo technologijomis, papuošalų įvairove ir gali išmėginti kalvio amatą, gaminant kuršiškus papuošalus.

7. Kopkite arba šokinėkite. Jei oras nelepina, tačiau aktyvių pramogų vis norisi, du puikūs aktyvaus laisvalaikio centrai Klaipėdoje turi jums pasiūlyti puikių pramogų viduje, tai "Scala Dream" dirbtinių uolų laipiojimo centras bei batutų parkas „Sky parkas”.

8. Paskaičiuokite laiką laikrodžių muziejuje. Galima teigti, jog šis Klaipėdoje įsikūręs laikrodžių muziejus yra vienintelis ir originalus muziejus Šiaurės Europoje, atskleidžiantis visą laikrodininkystės istoriją. Na ir žinoma, tai yra vienintelis muziejus Klaipėdoje, kuriame ne tik galite pamatyti įvairiausių laikrodžių, bet ir pasigaminti savo autorinį laikrodį-modeliuką.

9. Apsilankykite KKKC edukacijose. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras siūlo originalius kūrybinius užsiėmimus šeimoms savaitgaliais bei naujas edukacines ekskursijas. Nuo trečiadienio iki sekmadienio KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) galima aplankyti parodas, vakarą praleisti kūrybiniame užsiėmime, pasiklausyti paskaitos, pasižiūrėti filmą ar kartu su atžalomis savaitgaliais išbandyti įvairias meno technikas.

10. Išmėginkite futbopulą. Esant žvarbiam ar lietingam orui nevalia nusiminti. Klaipėda siūlo naują ir ypač linksmą pramogą šeimoms- Futbopulas. Tai biliardas, žaidžiamas kojomis. Šis žaidimas yra futbolo ir tradicinio biliardo junginys, sukurtas siekiant sujungti įgūdžius, reikalingus kiekvienam iš šių žaidimų atskirai. Pramoga yra įdomi tiek suaugusiems, tiek ir vaikams, todėl atvykusieji miesto lankytojai laisvalaikį praleis įdomiai bei linksmai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite