Angle down Atgal

10 nerealiausių dalykų, kurių moterys tikisi iš santuokos

Santuokos aktas sujungia du žmones su skirtinga praeitimi, gyvenimo būdu ir lūkesčiais. Kai kurie lūkesčiai būna visai nerealistiški. Tada gali kilti nemalonūs emociniai išgyvenimai, konfliktai, nesusipratimai ir nepasitikėjimas.

Nerealistiniai lūkesčiai, keliami santuokai, būna viena pagrindinių skyrybų ir sutuoktinių nepasitenkinimo priežastimi, rašo portalas „Econet“.

Dažniausi nerealistiniai santuokiniai lūkesčiai

1. Manyti, kad sutuoktinis išgelbės nuo nuobodulio.

Jūs tikitės, kad su partneriu visada bus linksma ir įdomu. Bet taip nebus. Bus nuobodžių etapų, o kartais bus visai nenuobodu, tačiau ne taip, kaip norėtumėte.

2 .Tikitėtis, kad sutuoktinis padarys jus laimingą.

Ir vėl klaida. Jis atėjo į šį pasaulį ne tam, kad darytų jus laimingą. Jis turi savo požiūrį į gyvenimą, savo įsipareigojimų.

3. Tikėtis, kad jis pakeis savo įpročius, kai jūs susituoksite.

Santuokos liudijimas nepakeičia žmogaus. Tapęs vyru, jis neatsisakys savo įpročių. Jeigu jis iki vedybų mėgo išgerti ar ištisas valandas žaisdavo kompiuterinius žaidimus, tai nesitikėkite, kad vestuvinis žiedas ant piršto stebuklingu būdu jį pakeis.

4. Manyti, kad jis supras jus be žodžių.

Manote, kad jis skaitys jūsų mintis ir iš blakstienų mirksėjimo bei lūpų judesių atspės apie ką galvojate, ką jaučiate ir ko norite iš jo. Jums teks garsiai kalbėti apie savo jausmus ir troškimus.

5. Tikėtis, kad visada laikys jus už rankos, žiūrės į akis ir kalbės apie meilę.

6. Tikėtis, kad visada sutiks su jūsų nuomone, simpatijomis ir darys tai, ko norite.

Iš tikrųjų jis gali turėti savo nuomonę įvairiais klausimais, nesutampančią su jūsiške. Ir ginčytis, kieno nuomonė yra teisingesnė, yra tuščias laiko gaišimas. Nuomonių būna įvairių. Ir su tuo reikia paprasčiausiai susitaikyti ir mokytis susitarti.

7. Manyti, kad tarp jūsų nebus nesutarimų ir barnių.

Nesutarimų bus. Ir kils nuoskaudų dėl nesupratimo ir nepritarimo. Tada emocijos užvirs ir išsiverš į paviršių. Barnis gali kilti ir lygioje vietoje. Kivirčų visiems pasitaiko. Svarbiausia neužtęsti jų per ilgai ir pasistengti susipykus kuo greičiau susitaikyti.

8. Manyti, kad jūsų gyvenimas nepasikeis, ir jūs gyvensite taip, kaip gyvenote iki santuokos.

Tapus žmona, jums taip pat reikės atsisakyti daugybės dalykų. Atsiras naujų pareigų, naujų vertybių. Jūsų statusas pasikeis – tapsite žmona ir nebebūsite mergina, todėl jums teks atsisakyti kai kurių ankstesnių įpročių, tapti mylinčia ir gera žmona.

9. .Manyti, kad jis dėl jūsų atsisakys savo artimų žmonių, nesitikėkite.

Jis bendraus su tėvais, draugais, nepriklausomai nuo to, ar jie jums patiks, ar ne.

10. Tikėtis, kad gausite iš jo visą meilę, kurios negavote per visą gyvenimą.

Jeigu tėvai nepakankamai jus mylėjo arba praeityje teko išgyventi meilę be atsako, patirti dvasinę traumą, nemanykite, kad vyras sugebės tai kompensuoti. Nevirskite energiniu vampyru, kuris nuolat reikalauja meilės patvirtinimo.

Jūsų lūkesčiai gali pasirodyti nerealistiški. Ar taip yra iš tikrųjų, jūs sužinosite, jeigu aptarsite juos su savo sutuoktiniu (dar geriau tai padaryti iki vestuvių).

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite