Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - „Trakų“ futbolininkai po 11 m baudinių serijos pateko į trečiąjį Europos lygos atrankos etapą
Sportas2017 m. Liepos 20 d. 21:53

Trakai

9877

Lietuvos vicečempionė Trakų „Trakų“ komanda po dramatiškos kovos ir 11 m baudinių serijos pateko į Europos futbolo lygos trečiąjį atrankos etapą.

„Trakų“ futbolininkai atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį namuose 11 m baudinių serijoje 5:4 nugalėjo Noršiopingo „IFK Norrkoping“ (Švedija) ekipą. Pagrindinis mačo laikas ir pratęsimas baigėsi „Trakams“ pirmaujant 2:1 (2:0).

„Trakų“ futbolininkas Maksimas Maksimovas pirmajame kėlinyje pelnė du įvarčius (11 ir 35 min.) ir šeimininkai pirmavo 2:0. Šį palankų rezultatą Trakų ekipa išsaugojo didžiąją rungtynių laiko dalį, tačiau 86-ąją min. rezultatą sušvelnino Simonas Skrabas (Simon Skrabb).

Kadangi išvykoje „Trakai“ pralaimėjo tokiu pačiu rezultatu 1:2 (0:1), tai komandoms teko žaisti pratęsimą. Jame įvarčių pelnyta nebuvo ir nugalėtojai sprendėsi 11 m baudinių serijoje.

11 m baudinių serijoje pasižymėjo visi penki „Trakų“ žaidėjai - Arūnas Klimavičius, Modestas Vorobjovas, Svajūnas Čižas, Michailas Šyška bei Justinas Januševskis. Tuo Švedijos ekipos žaidėjo Eriko Smito (Eric Smith) smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą.

Trečiajame atrankos etape „Trakai“ žais su Titovo „Škendija“ (Makedonija) klubu, kuris iš tolimesnės kovos eliminavo Helsinkio HJK (Suomija) komandą.