"Sūduva" pateko į trečią UEFA Europos lygos turnyro etapą

Marijampolė

Gintaras KandrotasŠaltinis: Etaplius.lt

9875

Nors ir nelengvai, tačiau Marijampolės „Sūduva“ pateko į trečią UEFA Europos lygos turnyro etapą. Pirmosiose antrojo atrankos etapo rungtynėse išvykoje įveikę Latvijos „Liepają“ 2:0, marijampoliečiai savo aikštėje nusileido 0:1 ir trečiajame etape susitiks su Šveicarijos „Sion“ klubu.

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai. „Sūduva“ atsako kontratakomis, vėliau progų turėjo ir viena, ir kita komandos. Žaidimas buvo gan kietas, pažymėtas ne viena geltona kortele abiejų komandų žaidėjams.

Be įvarčių pasibaigus pirmajam kėliniui, antrojo pradžioje kamuolį kontroliavo Latvijos futbolininkai. „Sūduva“ atsakė keliomis nerezultatyviomis kontratakomis. Užtat 57 min. aštri svečių ataka baigiasi įvarčiu: jį iš kelių metrų atstumo įmušė Seidinas Keita.

„Liepaja“ ir toliau šturmavo „Sūduvos“ vartus, tačiau pritrūko tikslumo. „Sūduva“ jau paskutinėmis rungtynių minutėmis surengė kelias pavojingas atakas (pasižymėti galėjo R.Vėževičius, O.Verbickas), tačiau jis baigėsi nerezultatyviai.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo... „Sūduvai“ palankią „Liepajos“ pergalę.

Beje, į trečiąjį UEFA Europos lygos kvalifikacinį etapą pateko ir „Trakai“. Jie išvykoje 1:2 pralaimėjo Švedijos „Norrkoping“ ekipai, tačiau namuose ją įveikė tokiu pat rezultatu. Prireikė 11 m baudinių serijos, kurioje tikslesni buvo trakiškiai.