Sportas2017 m. Birželio 26 d. 11:22

Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionų titulai – panevėžiečiams

7779

Gargžduose vykusių Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionų titulus iškovojo panevėžiečiai Daiva Tušlaitė ir Ignatas Konovalovas.

Tapkite mūsų draugu „Facebook“ ir sekite svarbiausias Panevėžio naujienas!

D. Tušlaitė šalies grupinių lenktynių čempione tapo trečią kartą iš eilės, I. Konovalovas šios rungties čempiono titulą iškovojo pirmą kartą.

D. Tušlaitė 123,2 km (7 ratai) nuvažiavo per 3 val. 2 min. 52 sek. Moterų grupėje trečią vietą užėmė dar viena panevėžietė - Monika Rastauskaitė (Panevėžio KKSC/R.Sargūno SG/„Fortūna“).

I. Konovalovas 176 km (10 ratų) nuvažiavo per 4 val. 6 min. 14 sek. ir artimiausius tris varžovus aplenkė 3 min. 3 sek.

Jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje trečias klasifikuotas dar vienas panevėžietis Povilas Šideikis (Panevėžio R. Sargūno SG/„Umarai“).

Dabar I. Konovalovo sąskaitoje – 17 Lietuvos pirmenybių medalių. Elitinei Prancūzijos komandai FDJ atstovaujantis dviratininkas nuo 2005-ųjų dalyvavo 12 šalies pirmenybių ir visose kopė ant prizininkų pakylos. 31-erių panevėžietis iškovojo 8 aukso, 6 sidabro ir 3 bronzos medalius.

D. Tušlaitė Lietuvos pirmenybių suaugusiųjų lenktynėse yra iškovojusi jau 11-a medalių – 4 aukso, 5 sidabro ir 2 bronzos.